Worki na śmieci do zadań specjalnych

Worki na śmieci do zadań specjalnych

Zdarzyło Ci się, że napakowałaś do worka zbyt dużo śmieci i pękł? Nie jesteś odosobniona. Każdej z nas przydarzyło się to przynajmniej kilka razy. Na szczęście, w ofercie Jana Niezbędnego każda z nas znajdzie coś dla siebie. 

Worki na śmieci z taśmą TYTAN Jana Niezbędnego pomogą Ci raz na zawsze pozbyć się nawet największych ilości śmieci i zbędnych przedmiotów. Są wyjątkowo elastyczne i mocne. Posiadają żółtą taśmę ściągającą, dzięki której w pełni wykorzystasz pojemność worka i szczelnie go zamkniesz. Bezpiecznie i wygodnie przechowasz w nich chwilowo niepotrzebne ubrania, pościel czy buty.

W ofercie Jana Niezbędnego dostępne są ponadto worki wykonane z folii degradowanej w kolorze jasnej zieleni. Każda miłośniczka ekologii, jak również osoba, której nie jest obojętny los naszej planety powinna posiadać takie worki. Dostępne są w wersji z taśmą, która umożliwia pełne wykorzystanie pojemności worka oraz jego szczelne zamknięcie oraz w wersji bez taśmy. Worki Eko Natura są wyjątkowo wytrzymałe.