Team Jana Niezbędnego

Bieg na medal!

Wspaniała zespołowa atmosfera, szczytny cel i czas poniżej 4 h – taki był tegoroczny XII EKIDEN – Maraton Sztafet w wykonaniu Jana Niezbędnego! W niedzielę 8 maja nasz zespół przebiegł królewski dystans dla Fundacji Synapsis, niosącej pomoc osobom z autyzmem. Do Teamu dołączyła również Kinga Paruzel, jej udział w maratonie to kolejny wspólny projekt w stronę promowania zdrowego stylu życia. Wcześniej wraz z Janem Niezbędnym wydała książkę „Fit słodkości”, która z pewnością przyda się wszystkim łasuchom dbającym o formę – i o linię.

Pokonanie dystansu 42,195 km nie jest łatwe, ale było warto! Drużyna Jana Niezbędnego z pewnością długo nie zapomni niepowtarzalnej sportowej atmosfery, zespołowego ducha i wsparcia, jakie otrzymała od koleżanek i kolegów z firmy. To właśnie dzięki temu gorącemu dopingowi udało nam się osiągnąć tak satysfakcjonujący czas końcowy. Tej słonecznej niedzieli przyjemnościom nie było końca. Po sportowych emocjach był też czas na relaksi dobrą zabawę podczas pikniku.

Najcenniejszą pamiątką z tego wydarzenia jest dla nas wyjątkowy medal, który otrzymaliśmy od podopiecznych Fundacji Synapsis w podziękowaniu za zaangażowanie w projekt. To my dziękujemy!