Do grilla, gotowi, start!

Do grilla, gotowi, start!

Gorrrąco zapraszamy do udziału w III Wielkich Mistrzostwach w Grillowaniu o Puchar Jana Niezbędnego, naszego konkursu organizowanego wspólnie z Radiem Zet. Już 2 czerwca na stronie www.radiozet.pl rusza zakładka konkursowa Mistrzostw, a Radio Zet będzie podgrzewać emocje antenowymi zapowiedziami i poradami naszych ekspertów: Kingi Paruzel i Janka Kuronia. Szykuje się ostra rywalizacja!

Mistrzostwa w Grillowaniu


Jeśli uważasz, że Twój popisowy przepis na grillową potrawę zasługuje na wyróżnienie, koniecznie zgłoś go do konkursu za pomocą formularza dostępnego na www.radiozet.pl i czekaj na… telefon. Od 6 do 10 czerwca prowadzący popołudniową audycję „Uważam ZET” będą dzwonić do pięciu finalistów rywalizacji, na których czekają wyjątkowe nagrody – rodzinny pobyt w luksusowym Grand Hotel Tiffi w Iławie oraz kosz piknikowy z produktami Jana Niezbędnego!


Ale to nie wszystko. Walka będzie się toczyć do ostatniego kawałka brykietu! Podczas niepowtarzalnego weekendu 16–18 czerwca w Iławie odbędzie się Wielki Finał konkursu, czyli ostateczny pojedynek na dania z grilla przygotowane według zgłoszonych przepisów. Uczestników zagrzewać do walki będą znane kulinarne znakomitości Kinga Paruzel i Janek Kuroń, którzy wyłonią tegorocznego zdobywcę Pucharu Jana Niezbędnego.


W zeszłym roku wygrały aromatyczne i soczyste piersi z kurczaka faszerowane kozim serem. Co w tym roku wrzucimy na ruszt?

Mistrzowski przepis


Temperatura rośnie!