Dobry Produkt 2011 i Superbrand 2012 dla Jana Niezbędnego!

Dobry Produkt 2011 i Superbrand 2012 dla Jana Niezbędnego!

Marka Jan Niezbędny otrzymała dwa prestiżowe tytuły – „Dobry Produkt 2011” oraz „Superbrand 2012”. To bardzo ważne i cenne wyróżnienia - o ich przyznaniu decydują zarówno konsumenci, jak i eksperci w dziedzinie marketingu.

Markę Jan Niezbędny uznano za jedną z najsilniejszych na polskim rynku. Kryteria przyznawania tytułu „Superbrand 2012” uwzględniały m.in.: rozpoznawalność marki, jej pozycję na rynku, wyjątkowość oferty oraz uznanie Klientów.

Marka Jan Niezbędny została także nagrodzona tytułem „Dobry Produkt 2011 – Wybór Konsumentów”. Wyróżnienie to jest przyznawane na podstawie ogólnopolskiego badania postaw i preferencji konsumenckich. Trafia do marek, które podobnie jak ich produkty, darzone są największym zaufaniem i cenione są za wysoką jakość.

Marka Jan Niezbędny jest niekwestionowanym liderem na rynku wśród produktów domowego użytku. Wielokrotnie była doceniana przez konsumentów, otrzymując nagrody, tj. Laur Konsumenta (w 2011 już po raz siódmy), Odkrycie Roku, Eko Laur, a także wyróżnienie - Marka Wysokiej Reputacji.