II Wielkie Mistrzostwa w grillowaniu o puchar Jana Niezbędnego

II Wielkie Mistrzostwa w grillowaniu o puchar Jana Niezbędnego

Wystartowały II Wielkie Mistrzostwa w grillowaniu o puchar Jana Niezbędnego.


 Od 20 do 29 maja wszyscy specjaliści od marynowania, eksperci rozpalania i koneserzy skwierczenia mogą pochwalić się swoimi popisowymi przepisami na dania z grilla biorąc udział w konkursie Jana Niezbędnego i Radia Zet.

W pierwszym etapie słuchacze radia, poprzez stronę internetową www.radiozet.pl, mogą zgłaszać swoje wyjątkowe przepisy na dania z grilla. Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy 5 najlepszych. Do ich autorów prowadzący popołudniowy program Uważam ZET zadzwonią, aby poznać ich inspiracje, historię związaną z przepisem, czy ciekawe pomysły na jego wykonanie. Poinformują też zwycięzców o nagrodzie – rodzinnym pobycie w Grand Hotel Tiffi w Iławie podczas długiego weekendu 4-7 czerwca.

Drugi etap konkursu odbędzie się w sobotę 6 czerwca. Podczas wielkiego finału pięciu zwycięzców etapu radiowego przygotuje zgłoszony do konkursu przepis. Pomagać będzie im Kinga Paruzel – finalistka pierwszej edycji Masterchef.  Autor najlepiej ocenionej przez profesjonalne jury potrawy zostanie nagrodzony wysokiej klasy grillem firmy Weber oraz Pucharem Jana Niezbędnego. Na koniec Kinga Paruzel poprowadzi warsztaty kulinarne dla wszystkich uczestników.

Zapraszamy do słuchania Radia ZET! Od dzisiaj codziennie możecie usłyszeć zapowiedzi konkursowe. Od 25 do 29 maja w godzinach 15-18 będziemy wybierać zwycięzców. A 6 czerwca na antenie pojawią  się dwie relacje na żywo z wielkiego finału.

Więcej informacji na stronie:

http://www.radiozet.pl/Radio/Konkursy/KONKURS-Mistrzostwa-w-grillowaniu

oraz naszym profilu na Faceooku:

https://www.facebook.com/JanNiezbedny