Zwyciężczynie Susz Triathlon 2014

Jan Niezbędny dopingował triathlonistów. Susz Triathlon 2014 za nami!

Jak każdego roku, Susz, niewielkie miasteczko na Warmii i Mazurach, w miniony weekend (4-6.07.) zmienił się w stolicę polskiego triathlonu. Ponad tysiąc zawodników zmagało się z bieganiem, pływaniem i jazdą na rowerze. W rywalizacji dopingował ich Jan Niezbędny!

 Choć sam Susz to maleńkie miasto, trzeba przyznać, że zapał jego mieszkańców w organizowaniu zawodów Susz Triathlon jest ogromny. Dzięki ich fenomenalnemu zaangażowaniu oraz doskonałym zdolnościom organizacyjnym w tym roku w zawodach wzięło udział ponad tysiąc osób z całego kraju – łącznie ze sportowcami walczącymi o kwalifikację olimpijską do Rio de Janeiro. Głowna część zawodów rozegrała się w trzech kategoriach: dystansie długim, aquathlonie oraz dystansie sprinterskim. W pierwszym przypadku uczestnicy musieli pokonać łącznie aż 113 km (1,9 km pływania, 90 km jazdy rowerem i 21,1 km biegu). Sportowe zmagania miały miejsce w sobotę i w niedzielę. Jak przyznają zawodnicy, udział w triathlonie to wielki wysiłek, ale też niezapomniane przeżycie: – Tegoroczne zawody były naprawdę pasjonującym wyścigiem, obfitującym w super wrażenia. Tym bardziej, że Susz to moja ulubiona impreza triathlonowa. Jest doskonale zorganizowana, ma też fajnych sponsorów takich, jak np. dobrze nam już znany Jan Niezbędny – opowiada Magdalena Mielnik, która została Młodzieżową Mistrzynią Polski, a w kategorii seniorek zdobyła brązowy medal. Finał zawodów oraz ceremonia wręczenia medali i nagród odbyła się w niedzielne popołudnie.

Jan Niezbędny miał przyjemność po raz kolejny dopingować uczestników i wspierać ich w zmaganiach. Pasjonatom sportu zapewniliśmy skutecznie chłodzenie w upalny weekend, zaopatrując ich w kubeczki, gąbki oraz kostki lodu. Przede wszystkim jednak tym razem ufundowaliśmy nagrody pieniężne dla najlepszych: – Widząc zaangażowanie organizatorów oraz emocje towarzyszące sportowcom, nie mogliśmy nie włączyć się ponownie do wspaniałej inicjatywy, jaką jest Susz Triathlon. Jan Niezbędny to silna marka, która niczym zawodnicy stara się przełamywać ograniczenia. Dlatego z wielkim zapałem kibicujemy triathlonistom z pasją – mówi Waldemar Kletkiewicz, senior brand manager marki Jan Niezbędny. Aktywny udział naszej marki docenili także organizatorzy: – Bardzo się cieszymy z zaangażowania takich marek, jak właśnie Jan Niezbędny. Z rozmów z zawodnikami wiem, że marka oraz jej produkty są już dobrze kojarzone przez uczestników triathlonu. Tegoroczny pomysł z nagrodami w postaci czeków okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Jan Niezbędny ponownie razem z nami będzie dopingował zawodników – mówi Paweł Młynarczyk, odpowiadający za organizację Susz Triathlon 2014. 

My również jesteśmy tego zdania, co Paweł Młynarczyk – podczas przyszłorocznych zawodów po prostu nie może zabraknąć Jana Niezbędnego!