Jan Niezbędny i Susz Triathlon 2013

Jan Niezbędny i Susz Triathlon 2013

W dniach 21-23 czerwca Susz – niewielkie miasto w województwie warmińsko-mazurskim – już po raz kolejny będzie gospodarzem jednego z najpopularniejszych triathlonów w Polsce. W ramach Susz Triathlonu 2013 zawodnicy z różnych stron Polski i świata pokonają kolejno 1,9 km płynąc, 90 km jadąc rowerem i 21,1 km biegnąc.

Wyścig na dystansie głównym nie będzie jedyną atrakcją zawodów – rozegrane zostaną również Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie sprinterskim oraz Aquathlon, w którym będą mogły uczestniczyć również dzieci. Brzmi zachęcająco? Atrakcji będzie więcej.

Susz Triathlon

W piątek 21 czerwca podczas wieczoru integracyjnego zawodników Susz Triathlonu 2013 odbędzie się spektakl w doborowej obsadzie tegorocznych triathlonistów – Magdaleny Boczarskiej i Bartłomieja Topy, którzy wraz z Szymonem Bobrowskim wystawią na deskach suskiej sceny letniej komedię „Histerie miłosne”. Mile widziani będą nie tylko uczestnicy zawodów, ale również ich rodziny, przyjaciele oraz wszyscy, którzy chcieliby ciekawie spędzić czerwcowy wieczór.

Susz Triathlon

Jan Niezbędny nie mógłby przegapić takiego wydarzenia, dlatego bez wątpienia pojawi się na Susz Triathlonie 2013. Jako sponsor zapewni zawodnikom specjalne workoplecaki wykonane z nieprzemakalnego materiału wysokiej jakości, z dodatkową kieszonką zamykaną na zamek, mieszczące wszystkie niezbędne rzeczy - okulary, buty, kask rowerowy, numery startowe itp. Zadba też, by nikomu nie zabrakło kubeczków do napojów czy bardzo przydatnych na trasie triathlonu gąbek nasączonych wodą. Dodatkowo wszystkie śmieci wygenerowane podczas imprezy trafią do worków Jan Niezbędny.

Susz Triathlon

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa lub kibicowania i trzymamy kciuki za przygotowania wszystkich zawodników!

Więcej informacji znajdziesz na www.triathlon.susz.pl.

Zdjęcia: www.triathlon.susz.pl