Jan Niezbędny na finale BlogerChef Warsaw Fusion Gastro Show

Jan Niezbędny na finale BlogerChef Warsaw Fusion Gastro Show

Wspaniała atmosfera, duch rywalizacji, feeria smaków. Tak w kilku słowach można opisać finał BlogerChef Warsaw Fusion Gastro Show,  

BlogerChef

jednego z najbardziej smakowitych konkursów kierowanych do blogerów kulinarnych, którego sponsorem został Jan Niezbędny.

Finaliści mieli za zadanie zmierzyć się z kuchnią Fusion, szykując niebanalne i pyszne dania, będące mieszanką wielu technik, zabiegów kulinarnych i smaków.

Aby to ułatwić, w ręce pasjonatów gotowania, którzy zakwalifikowali się do ostatniego etapu konkursu trafiły niezastąpione przy kuchennych rewolucjach i eksperymentach praktyczne produkty Jana Niezbędnego m.in.: folia do żywności EASY, papier do wypieków czy torebki strunowe.

Kulinarne zmagania odbywały się pod czujnym okiem doświadczonych szefów kuchni, a wybór najlepszej propozycji zaostrzył apetyt i wzbudził gorące emocje! Choć na podium mogła stanąć jedynie trójka finalistów, to wszyscy uczestnicy urzekli jury swoimi przepisami i otrzymali od nas pakiety
produktów Jan Niezbędnego. Ale najwspanialszą nagrodą był fantastyczny, smakowity finał w towarzystwie mistrzów kuchni i entuzjastów gotowania.

Tak prezentowały się finałowe dania: 

Finałowe dania