Jan Niezbędny nagrodzony tytułem „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów”

Jan Niezbędny nagrodzony tytułem „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów”

Produkty marki Jan Niezbędny otrzymały tytuł „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2012" przyznawany w ramach Ogólnopolskiego Badania Preferencji i Postaw Konsumentów.

Zadaniem respondentów było wskazanie marki produktów, które uważają za najlepsze w danej kategorii – dobre jakościowo i godne zaufania. Z przyjemnością przyjęliśmy informację o nagrodzeniu ułatwiających wykonywanie codziennych domowych obowiązków, dostosowanych do konkretnych potrzeb i pozwalających żyć wygodniej produktów marki Jan Niezbędny. Wyróżnienie jest dla nas tym cenniejsze, iż badanie cieszy się dużym zaufaniem konsumentów.

Badanie „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2012" jest organizowane przez redakcję „Forum Biznesu” (dodatku do Dziennika Gazety Prawnej) i ma już kilkuletnią historię. Patronat oraz opiekę merytoryczną tegorocznej edycji ponownie objął Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Badanie zrealizowane zostało na próbie 1000 osób metodą komputerowo wspomaganych sondaży techniką wywiadu telefonicznego (CATI).

Dobry Produkt