Jan Niezbędny nagrodzony Złotym Paragonem!

Jan Niezbędny nagrodzony Złotym Paragonem!

Przyjemnie jest otrzymać nagrodę. Zwłaszcza, gdy przyznaje ją jedno z najważniejszych na rynku prasy handlowej pism FMCG. Wręczenie prestiżowych nagród „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” oraz wyróżnień za najlepsze produkty rynku FMCG nastąpiło podczas uroczystej gali w dniu 23 maja 2013 roku.

Jaką drogę musi przebyć produkt, by zostać nagrodzony Złotym Paragonem? Wszystko zaczyna się od głosowania czytelników miesięcznika HURT & DETAL. Na podstawie wyników redakcja pisma  prezentuje te produkty i usługi, które w szczególny sposób w ubiegłym roku wpłynęły na rozwój handlu detalicznego w Polsce. Przyznanie nagrody jest wyrazem uznania dla produktów, które wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku.

 

Trzecia edycja konkursu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników. Do rywalizacji o nagrody stanęło ponad 430 produktów w 60 kategoriach. Z przyjemnością informujemy, że w kategorii Uniwersalne środki czystości pierwsze miejsce i Złoty Paragon otrzymał Jan Niezbędny za worki na śmieci Easy Pack 35l – dziękujemy!

Konkurs przebiegał pod nadzorem Instytutu Badawczego TNS Polska. Badanie przeprowadzono na próbie 623 prawidłowo wypełnionych ankiet. Dane pochodziły ze wszystkich formatów sklepów oraz pełnego zakresu geograficznego kraju.