Jan Niezbędny partnerem konkursu dla blogerów kulinarnych „BlogerChef”

Jan Niezbędny partnerem konkursu dla blogerów kulinarnych „BlogerChef”

Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwszy półfinał konkursu „BlogerChef”. Rywalizacja blogerów kulinarnych odbędzie się w malowniczo położonym Hotelu Mistral Sport w Gniewnie, w którym podczas Euro 2012 gościła reprezentacja Hiszpanii. To doskonałe miejsce na zmagania blogerów kulinarnych, zwłaszcza że tematem pierwszego półfinału jest kuchnia śródziemnomorska, która dominuje w menu hotelowym.

Półfinaliści będą rywalizować w kilku konkurencjach, a Jan Niezbędny jako partner wydarzenia dostarczy wszelkie produkty, które będą potrzebne do przygotowania smacznych i ciekawych dań konkursowych.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji, które sprawią że spotkanie będzie doskonałą zabawą. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach kulinarnych dotyczących kuchni hiszpańskiej a także będą wspólnie przygotowywać tradycyjne hiszpańskie ciasta i tak popularne tapas. Cały weekend ma na celu integrację blogerów i miłe spędzenie czasu w luksusowym hotelu.

Jan Niezbędny jako partner wydarzenia też tam będzie!

Przebieg konkursu można na bieżąco śledzić na Facebook’u www.facebook.com/blogerchefpl a relacja z I półfinału już niedługo na naszej stronie.