Najsilniejsze marki – Jan Niezbędny w gronie zwycięzców!

Najsilniejsze marki – Jan Niezbędny w gronie zwycięzców!

Jan Niezbędny znów w wśród najlepszych! 17. maja, w czasie uroczystej gali X jubileuszowej edycji Superbrands statuetki odbierali przedstawiciele najsilniejszych marek na polskim rynku. Do rąk naszego Dyrektora Generalnego Michała Czajki trafiła złota statuetka Superbrands 2015/16, przyznawana najsilniejszym markom w Polsce.


Superbrands to niezwykle prestiżowe nagrody branżowe, które od ponad 20 lat na świecie i od 10 w Polsce są wręczane najlepszym, szczególnie wyróżniającym się markom. W tym roku Jan Niezbędny zdobył dwa niezwykle cenne laury: Superbrands 2015/16 dla najsilniejszych marek obecnych na polskim rynku oraz nagrodę Created in Poland Superbrands dla najsilniejszych brandów stworzonych w Polsce.


To już kolejna, ale z całą pewnością nie ostatnia zaszczytna nagroda dla Jana Niezbędnego. Nieustannie dążymy do perfekcji w udoskonalaniu naszych produktów, wyznaczamy sobie nowe cele, a tym samym kreujemy trendy na rynku i rozwijamy naszą markę. Cieszymy się ogromnie, że po raz kolejny zostało to zauważone, docenione i nagrodzone!