Produkt Roku 2015

Nasze pojemniki silikonowe nie mają sobie równych!

Składane pojemniki silikonowe Jana Niezbędnego zostały docenione przez konsumentów i redakcje prestiżowych magazynów. W wyniku badań i głosowania otrzymaliśmy aż trzy wyróżnienia, a tym samym tytuły Superproduktu, Produktu Roku 2015 oraz Najlepszego Produktu 2015 Wiadomości Handlowych.

 

Nasze składane pojemniki silikonowe okazały się prawdziwym hitem wśród konsumentów. Jak wykazują wyniki głosowania, produkty cieszą się popularnością dzięki estetyce wykonania, czterem różnym rozmiarom do wyboru w zależności od potrzeb oraz przydatną funkcją składania.

Tytuł Produktu Roku przyznali Konsumenci, typując ich zdaniem najlepsze i najbardziej innowacyjne nowości rynkowe. Pojemniki silikonowe wykazały się w badaniu najwyższymi wskaźnikami atrakcyjności i zadowolenia w swoich kategoriach.

W wyniku głosowania na Najlepszy Produkt 2015 Wiadomości Handlowych nasze pojemniki również okazały się bezkonkurencyjne – przydzielono im pierwsze, złote miejsce, w kategorii „Innowacje chemiczne”.

Z kolei prestiżowe wyróżnienie Superprodukt przyznało jury magazynów Świat Kobiety oraz Mam Dziecko. Świat Kobiety docenił produkty Jana Niezbędnego w kategorii „Dom” i „Drobny sprzęt AGD”, a Mam Dziecko za „Akcesoria dla dzieci i rodziców”.

Oby tak dalej!