folia EASY Jan Niezbędny

Nowość od Jana Niezbędnego – praktyka czyni mistrza!

W jaki sposób najlepiej przekonać się o wyjątkowych właściwościach i użyteczności produktu, jeśli nie w praktyce? Aby zaprezentować swoją nowość, innowacyjną folię do żywności EASY, marka Jan Niezbędny weszła na salony, angażując się w jedną z prestiżowych imprez odbywających się w Smolna 8 Studio w Warszawie. Na gości urodzinowego eventu czekało wiele atrakcji, ale główną i z pewnością najbardziej smakowitą były warsztaty kulinarne. W tej części uczestników spotkania wspierały innowacyjna folia do żywności EASY oraz inne niezbędne akcesoria od Jana Niezbędnego.

Uczestnicy warsztatów zostali podzieleni na drużyny, a ich zadaniem było skomponowanie pysznych i zdrowych sałatek, które podbiją serce szefa kuchni. Kulinarnym zmaganiom przewodził jak zawsze niezastąpiony i chętny do łączenia z nami sił – Janek Kuroń, a dzięki naszej folii do żywności EASY wszystko zostało perfekcyjnie opakowane. Goście mogli przekonać się w praktyce o jej niezwykłej wytrzymałości i rozciągliwości.

Warsztaty okazały się kolejnym sukcesem Jana Niezbędnego i dowodem jego wyjątkowej praktyczności – z folią EASY w roli głównej!