Oświadczenie w sprawie zakończenia konkursu TU JEST BRUDNO

Oświadczenie w sprawie zakończenia konkursu TU JEST BRUDNO

Szanowni Państwo,
zainteresowanych rozstrzygnięciem konkursu „Tu jest brudno” informujemy:

Działając zgodnie z regulaminem i przysługującym jury konkursu „Tu jest brudno” prawem, zwycięską lokalizacją, do której oddelegowano Sprzątającą Ekipę Jana została Skarpa Ursynowska w Warszawie. Miejsce to znalazło się w pierwszej dziesiątce lokalizacji, na które oddano najwięcej głosów. Wynik konkursu, choć bardzo ucieszył mieszkańców warszawskiego Ursynowa, spotkał się ze sprzeciwem łodzian, którzy jako miejsce wymagające generalnego porządku, zgłosili Dworzec Łódź Chojny. Otrzymał on największą ilość głosów Internautów. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że liczba ta, od początku trwania konkursu, nie była gwarantem zwycięstwa i miała pośredni wpływ na decyzję jury.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji sprawdziliśmy stan zanieczyszczenia, zarówno warszawskiej Skarpy Ursynowskiej, jak również Dworca Łódź Chojny, który jak się okazało, w wyniku remontu prowadzonego na dworcu, został uprzątnięty.

Szanowni Uczestnicy Konkursu głosujący na Łódź:

Wasz zaangażowanie i determinacja w walce o czysty Dworzec Łódź Chojny i przyległe tereny, spowodowały, że niezależnie od obowiązującego regulaminu i podjętej decyzji, zdecydowaliśmy się na zaangażowanie w działania, które pomogą utrzymać ten teren w czystości. Niezwłocznie rozpoczniemy rozmowy z podmiotami odpowiedzialnymi za zarządzanie odnowionym budynkiem dworca i terenami przyległymi. Jak najszybciej poinformujemy Was o ich wyniku.

Z wyrazami szacunku

Jan Niezbędny