Produkt Roku 2016 za w kategorii Akcesoria do suszenia i prasowania

Produkt Roku 2016 dla Jana Niezbędnego!

Z przyjemnością informujemy, że Jan Niezbędny został laureatem niezwykle prestiżowej nagrody Produkt Roku 2016 w kategorii Akcesoria do suszenia i prasowania. Produkty nagrodzone podczas uroczystej gali to linia suszarek na pranie i desek do prasowania Jan Niezbędny, dzięki którym codzienne obowiązki stają się czystą przyjemnością!

„Produkt Roku. Wybór Konsumentów” to największa nagroda konsumencka przyznawana produktom FMCG. Pierwsza edycja konkursu odbyła się 28 lat temu we Francji. Obecnie projekt działa w 35 krajach, w tym od 12 lat w Polsce. Jego wyniki opierają się na szerokim badaniu marketingowym przeprowadzonym na 5000 konsumentach przez niezależną Grupę Badawczą IPSOS. Ankietowani wybierają najlepsze produkty FMCG. Laureatami konkursu zostają te artykuły, które uzyskały najwyższe wskaźniki atrakcyjności i zadowolenia w swoich kategoriach. Suszarki na pranie i deski do prasowania Jan Niezbędny otrzymały nagrodę Produkt Roku 2016 jako innowacyjna linia w kategorii Akcesoria do suszenia i prasowania.

Rozdanie nagród za Produkt Roku 2016

Logo „Produkt Roku. Wybór Konsumentów” jest dla nas tym bardziej cenne, że stanowi potwierdzenie pozytywnego odbioru naszych produktów wśród użytkowników. Ideą powstania szerokiej linii suszarek i desek do prasowania Jan Niezbędny było stworzenie innowacyjnych artykułów, które spełnią różnorodne oczekiwania wszystkich klientów. Dziś mamy pewność, że nasz cel został spełniony!

Rozdanie nagród za Produkt Roku 2016

W kategorii suszarek znajdują się trzy modele, skierowane do osób ceniących najwyższą jakość oraz nowoczesne rozwiązania: Standard 18 m, Maxi 20 m oraz Rozsuwana 20m. Wyposażone w szereg pomysłowych rozwiązań, ułatwią codzienne obowiązki
i staną się niezbędnym elementem każdego domu. Linię desek do prasowania tworzą modele: Standard, Compact Plus oraz Premium. Każda z nich to nowoczesne i eleganckie wzornictwo połączone z doskonałą jakością materiałów. Z pomocą desek Jana Niezbędnego prasowanie staje się czystą przyjemnością.