V półfinał konkursu BlogerChef!

W miniony weekend (17-18 maja) w zabytkowych wnętrzach Zamku Lubliniec zobaczyliśmy zmagania ośmiu ostatnich półfinalistów kulinarnych zawodów BlogerChef 2014.

Warsztaty wegetariańskie, prowadzone przez szefa kuchni Michała Jarzombka, pokaz kulinarny gościa specjalnego Jana Kuronia czy zlot ciężarówek PARS, to tylko niektóre z atrakcji ostatniego już półfinału konkursu BlogerChef.

Jednak jak zawsze największe emocje towarzyszyły sobotnim zmaganiom kulinarnym. Tym razem motywem przewodnim była zdrowa, pełna warzyw a przede wszystkim sałat wiosenna kuchnia. Zwyciężczynią lublinieckiego półfinału została Joanna Kozłowska, autorka bloga „ Na 4 widelce”. Laureatka pierwszego miejsca zgromadziła szereg nagród i oczywiście weszła w skład Wielkiego Finału, który odbędzie się już 5-6 czerwca w hotelu Windsor w Jachrance.

Jan Niezbędny tradycyjnie już postanowił nagrodzić i wręczyć zestawy swoich produktów zarówno wszystkim uczestnikom zmagań jak i oczywiście kucharzom- członkom jury, którzy jednogłośnie zobowiązali się  testować nasze produkty do pieczenia, smażenia i grillowania.

Jan w kuchni blogerów Niezbędny

Folia aluminiowa, torebki do smażenia, papier do wypieków czy jednorazowe sztućce do sałat to tylko niektóre z wykorzystywanych przez blogerów produktów od Jana Niezbędnego.

„ Korzystam z wielu produktów marki w codziennym gotowaniu. Tym razem, podczas półfinału niezwykle przydatne okazały się dla mnie woreczki do lodu, dzięki którym w odpowiedniej temperaturze podałam jurorom rucolowe mochito własnej roboty” – mówi Elwira Konicka, uczestniczka i laureatka drugiego miejsca w lublinieckim konkursie.

„ Torebki do pieczenia i rękawy – to produkty, które mogę polecić wszystkim, którzy z pasją realizują się w kuchni. Dodam jeszcze produkty, które łatwo i szybko można stosować w uczcie grillowej, ale może zamiast zachwalania namówię do wypróbowania podczas własnego przyjęcia z grillem w tle” – dodaje Anna Kosterna - Kaczmarek, zwyciężczyni półfinału konkursu w Dworze Kombornia.

To oczywiście tylko niektóre propozycje na użycie produktów marki Jan Niezbędny. Z chęcią poznamy Wasze pomysły i rekomendacje. Dzielcie się nimi na https://pl-pl.facebook.com/JanNiezbedny