najlepszy produkt 2016, wybór konsumentów, jan niezbędny,

Woreczki do lodu Jana Niezbędnego najlepszym produktem 2016 roku!

W środę 20 stycznia w hotelu Bristol w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla artykułów, które otrzymały tytuł NAJLEPSZEGO PRODUKTU 2016 ROKU.  Możemy się pochwalić, że wśród nich były też nasze woreczki do lodu!


Z nagrody cieszymy się tym bardziej, że to Wy zdecydowaliście o jej przyznaniu. Najlepsze artykuły zostały bowiem wyłonione w ogólnopolskim badaniu konsumenckim. Ankietowani konsumenci wybrali nasz produkt spośród 331 artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych. Woreczki do lodu XXL Jana Niezbędnego otrzymały złoto  w kategorii AGD. 

woreczki do lodu XXL

W naszych woreczkach możecie zamrażać nie tylko wodę, ale również soki czy bulion do przygotowania zup. Wykonane z grubej folii, są bardzo szczelne – przygotowanie kostek jest wyjątkowo łatwe.  Jeśli szukacie niestandardowych zastosowań do woreczków,  zachęcamy Was do przeczytania naszych pomysłów

Bardzo cieszymy się z otrzymanego tytułu. Każdego dnia staramy się aby nasze produkty spełniały Wasze oczekiwania. Dziękujemy za docenienie naszej pracy!