Konkurs Jana Niezbędnego i Radia Zet

Zostań Mistrzem Grilla!

Jesteś niekwestionowanym władcą ognia, a smak Twoich grillowych dań sprawia, że wszyscy proszą o więcej? Sprawdź więc swoje siły, biorąc udział w konkursie Jana Niezbędnego oraz Radia ZET i zostań prawdziwym Mistrzem Grilla! Startujemy już 9 czerwca.

Jeśli Twoja wyśmienita, grillowana karkówka stała się legendą, przekazywaną sobie przez znajomych, nasz konkurs jest czymś w sam raz dla Ciebie! Aby wziąć w nim udział, wystarczy zgłosić swój niepowtarzalny przepis na danie z grilla za pomocą formularza na stronie www Radia ZET, a następnie… czekać na telefon. Codziennie propozycje oceniać będzie sam Tomasz Jakubiak – nasz kulinarny ekspert. Codziennie też będziemy wybierać uczestników, których wraz z rodzinami zaprosimy na Wielki Finał w Nosalowym Dworze w Zakopanem! Dla najlepszych – obok wyjazdu w piękne Tatry połączonego z zawodami oraz warsztatami kulinarnymi – przygotowaliśmy świetne nagrody: profesjonalne grille oraz zestawy produktów Jana Niezbędnego.

Nasza akcja startuje już 9 czerwca. Szczegóły zdradzimy Wam niebawem! Aby być na bieżąco, śledźcie nasz fan page, stronę www.janniezbedny.pl oraz serwis www.radiozet.pl. I oczywiście intensywnie trenujcie grillowanie i twórzcie wyjątkowe przepisy!