cudowna podróż

CUDOWNA PODRÓŻ

Wiosna za oknem. Rusza sezon wycieczkowy. A przecież każdy zaprawiony w bojach turysta wie, że żadna podróż nie może się odbyć bez odpowiedniego zaopatrzenia i prowiantu.

Zapomnijcie o dziurawym papierze śniadaniowym i źle zapakowanych kanapkach, które w najmniej spodziewanym momencie zapaskudzą torbę i plecak. Dzięki papierowym torebkom Jana Niezbędnego ten problem macie z głowy. Bo nawet naszpikowane do granic wytrzymałości bułki z ogórkiem, pomidorem, serem i szynką, podlane ulubionym dresingiem nie zabrudzą waszego bagażu. Wykonane z pergaminowego papieru i powlekane wodoszczelną folią torebki nie przepuszczają wody i tłuszczu, a ich szczelne zamknięcie zapewnia świeżość żywności nawet podczas wielogodzinnych wypraw.

To nie wszystko. Specjalnie dla łasuchów o wysublimowanym smaku i specyficznych upodobaniach kulinarnych Jan Niezbędny przygotował coś naprawdę wyjątkowego. Zawiązywane torebki śniadaniowe gwarantują nie tylko świeżość, ale także zapobiegają wydostawaniu się zapachów jedzenia na zewnątrz. Dzięki nim już nigdy nie zdradzicie się przed sąsiadami z przedziału, że na drugie śniadanie przygotowaliście sobie małe serowo-czosnkowe co nieco.

Wstrząśnięte i zmieszane! Nie musicie przewozić ze sobą niezliczonych ilości paczek musli, orzeszków, płatków i rodzynek. Teraz swoją ulubioną mieszankę możecie przygotować wcześniej, zapakować ją do torebek z klipsami Jana Niezbędnego i podczas podróży podgryzać w rytm sunącego po torach pociągu: chrup-chrup, chrup-chrup, chrup-chrup… .