Gorąca towarzyszka chłodnych dni

Gorąca towarzyszka chłodnych dni

Jest z Tobą od samego rana. Poprawia Ci humor w chłodne jesienne dni i mroźne zimowe wieczory. Jej ciepło czujesz nawet, kiedy już jej nie widzisz. Jej smak to coś, o czym marzysz od momentu otwarcia oczu. Najlepsza jest gorąca, ale niektórzy akceptują ją nawet z lodem…

Herbata od pokoleń uważana jest za napój magiczny, który nie tylko pysznie smakuje, ale też jest jednym z najważniejszych elementów spotkań towarzyskich. Niewiele akcentów towarzyszących początkom rozmowy potrafi zbudować nastrój tak dobrze jak filiżanka gorącej herbaty, nad którą unosi się falująca smużka pary. Aromatyczny gorący napój to także genialny pretekst do spotkań, który stał się ich synonimem („Wyskoczysz ze mną na herbatkę?”), dlatego wykorzystuj jej moc zawsze, kiedy chcesz:

  • zdobyć serce kobiety (dodaj wtedy do niej niewielką ilość rumu)
  • rozgrzać mężczyznę (dołącz do niej powłóczyste spojrzenie, tajemniczy uśmiech i kostkę czekolady, która jest jednym z najlepszych afrodyzjaków)
  • ugościć przyjaciół (połącz ją z serdecznością i pysznym ciastem).

Przygotowywanie herbaty to rytuał. Każdy z nas sam tworzy swoje rytuały. My polecamy Ci, abyś do swojego ceremoniału parzenia magicznego napoju włączył pozytywną energię, życzliwość dla tych, których chcesz nim poczęstować oraz filtry do herbaty do kubka i filiżanki, dzięki którym zaparzanie aromatycznego naparu (bez niepotrzebnych fusów) trwa dokładnie tyle czasu, ile sobie życzysz. Do opakowania dołączony jest specjalny patyczek, na którym wygodnie i łatwo zawiesisz filtr (przebijając go w górnej części), a następnie wieszamy na kubku lub filiżance.