suszarka maxi 20m

Jak rozwiesić pranie, by nie przepracować się przy prasowaniu?

Mało kto o tym wie, ale odpowiednie rozwieszanie prania bardzo ułatwia jego prasowanie, lub nawet sprawia, że jest ono niepotrzebne!

  • Pamiętajcie, aby przed rozwieszaniem strzepnąć pranie, chwytając je wzdłuż szwów;
  • Warto wieszać ubrania (szczególnie bluzki i koszule) na wieszakach - dlatego suszarki Jana Niezbędnego posiadają specjalne wyprofilowane krawędzie do zawieszania wieszaków;
  • Jeśli suszymy pranie na zewnątrz, pamiętajmy, aby kolorowe tkaniny ukryć w cieniu, a białe wystawić na słońce.

Suszarki Jana Niezbędnego dostępne są w trzech różnych wersjach, abyście mogli wybrać model najlepiej dopasowany do Waszych potrzeb.

suszarka do prania standard 18
Suszarka Standard 18 m

Suszarka standard 18 m jest bardzo łatwa w składaniu i przechowywaniu, zajmując mało miejsca. Bieliznę, skarpetki i małe ręczniki można powiesić na specjalnych nakładkach - jest to oszczędność miejsca, dzięki czemu można jednorazowo wysuszyć większą ilość prania. Suszarka ma kółeczka, które umożliwiają jej łatwe przesunięcie, bez ryzyka złożenia się pod ciężarem prania. A złożona suszarka nie otworzy się podczas przenoszenia, ponieważ można ja zablokować specjalnym klipsem.
 

suszarka rozsuwana 20 mSuszarka rozsuwana 20 m

Suszarka rozsuwana 20 m to naprawdę sprytne urządzenie. Nierozłożona zajmuje niewiele miejsca, a pranie wiesza się na wyjątkowo grubych prętach, co minimalizuje zagniecenia. Po obustronnym rozsunięciu prętów suszarka znacznie się powiększa, dając dodatkowe kilka metrów na pranie. Wyprofilowane krawędzie suszarki pozwalają na wygodne zawieszenie skarpetek czy wieszaków. Dzięki opuszczanemu wspornikowi można na suszarce zawiesić duże sztuki odzieży, na przykład pościel, bez konieczności kilkukrotnego jej składania. Antypoślizgowe kółka ułatwiają przesuwanie suszarki, dzięki czemu możecie ją szybko przestawić, np. gdy zacznie padać.

Rozwieszanie prania już nie jest takie straszne :)