Jak urządzić imprezę sylwestrową w domu?

Jak urządzić imprezę sylwestrową w domu?

Impreza sylwestrowa w domu to doskonały sposób na przywitanie Nowego Roku z przyjaciółmi. Jest to czas, aby się zrelaksować i zabawić z ludźmi, z którymi na co dzień nie mamy czasu usiąść i porozmawiać. Zaletą organizowania zabawy sylwestrowej w domu jest również to, że sami decydujemy o liście gości, więc mamy zagwarantowane lubiane, dobre towarzystwo.

Impreza sylwestrowa do doskonała okazja na zorganizowanie zabawy tematycznej. Możecie ustalić wszystko: od ubioru, przez jedzenie, do gier czy innych rozrywek. Należy się oczywiście upewnić, czy wszyscy goście mają ochotę na dany temat. Mogą to być filmy, muzyka, Wenecja, Rio de Janeiro… Pomysły są nieskończone.

Należy również rozważyć problem jedzenia. Dobrym pomysłem jest sposób ‘każdy coś przynosi’, jednak pomysł ten wymaga koordynacji gospodyni lub gospodarza, aby ostatecznie na naszej imprezie nie pojawiło się pięć sałatek i paluszki. Doskonale sprawdzą się naczynia jednorazowe, ponieważ wszyscy wiemy, iż w wirze zabawy i po kilku toastach te szklane często się tłuką.

Pamiętajmy również o przystrojeniu domu, lub choćby pokoju, gdzie będzie się odbywać zabawa. Serpentyny, balony, czapeczki czy kolorowe peruki wszystkich wprawiają w dobry nastrój.

Doskonałym sposobem na obudzenie mało energicznej imprezy jest wprowadzenie gier, również planszowych. Nawet największy ponurak obudzi się przy Monopoly czy Twisterze!