Artykuły

wszystkie artykuły

Przepisy

Kuchnia niemowlaka

Kuchnia niemowlaka

W trosce o zdrowie naszego malucha, każdego dnia staramy się zapewnić mu jak najlepszy posiłek. Z pomocą Jana Niezbędnego odstawimy wizję wielogodzinnego gotowania, przyrządzając jednocześnie pyszne i zdrowe smakołyki dla naszych pociech. Umożliwią nam to torebki do gotowania na parze w kuchence mikrofalowej, dzięki którym już w kilka minut otrzymamy gotowe i odpowiednio zbilansowane danie!

Codzienny pośpiech zmusza nas często do rozwiązań, które tylko na pozór wydają się być odpowiednie dla naszej diety i potrzeb. Chcemy aby potrawy były jednocześnie smaczne i bogate w wartości odżywcze, tym bardziej gdy zależy nam aby nasi najbliżsi zostali obdarzeni szczególną troską. O to upominają się głównie nasze małe pociechy i ich wymagające brzuszki.

Dzięki innowacyjnym produktom Jana Niezbędnego zarówno przechowywanie żywności jak i późniejsze przygotowanie jej staje się proste i przyjemne! Pojemne torebki na mrożonki pozwolą w łatwy sposób przechowywać żywność tak, aby zachowała świeżość, gdy najdzie nas na nią ochota! Tak zabezpieczone produkty możemy w ekspresowym tempie przygotować za pomocą torebek do gotowania na parze Jana Niezbędnego i kuchenki mikrofalowej. Do gotowania tą metodą nadają się produkty świeże, mrożone, warzywa, owoce, drób, ryby i wiele innych, których domagać będą się dziecięce brzuszki.

Gotowanie nigdy nie było tak proste i przyjemne! Wystarczy, że włożysz do torebki zakupiony produkt i po kilku minutach wywołasz uśmiech podczas jedzenia. Pamiętaj, gdy gotujemy dla najmłodszych, najlepiej pominąć przyprawy, a przed podaniem danie zmiksować w blenderze. W ten sposób jakość dziecięcego przysmaku przewyższy zakupione, gotowe produkty z półek sklepowych, które zawierają konserwanty.

Potrawy przygotowane przy użyciu torebek do gotowania na parze zachowają wszystkie wartości odżywcze, naturalny aromat, smak i kolor! Torebki do gotowania na parze Jana Niezbędnego są ogólnodostępne i proste w użyciu, co ułatwi kuchenne wyzwania nie jednej zabieganej gospodyni. Z pomocą Jana Niezbędnego Twój brzdąc będzie mógł cieszyć się wspaniałym posiłkiem, a Ty zaoszczędzonym czasem i uśmiechem swojego dziecka.