Odkryj rewolucyjne worki na śmieci Magnum Flex & Strong z tłoczeniem.

Innowacja 2021 roku! Wypróbuj worki na śmieci Magnum Flex & Strong z tłoczeniem od Jana Niezbędnego. To rewolucja w kategorii worków.

Marka Jan Niezbędny to producent worków na śmieci, który jest niekwestionowanym liderem rynkowym. Produkty Jana cieszą się ogromnym uznaniem i zaufaniem setek tysięcy klientów już od wielu lat. Najpopularniejszy dotychczas model worków na śmieci Magnum w tym roku przechodzi ogromną rewolucję, dzięki czemu nawet tak zwykła czynność jak wynoszenie śmieci stanie się jeszcze wygodniejsza! Poznaj odnowioną wersję worków Jan Niezbędny – Magnum Flex & Strong, czyli worki na śmieci z precyzyjnie opracowanym tłoczeniem, dzięki czemu są niezwykle elastyczne i wytrzymałe! Przekonaj się, że warto mieć je w swoim domu.

Z tekstu dowiesz się:

 • czym jest technologia tłoczenia wykorzystana w workach Magnum Flex & Strong,
 • co wyróżnia folię w nowoczesnych workach Jan Niezbędny,
 • jakie cechy worków na śmieci Magnum pozostają niezmienne,
 • jakie są litraże rewolucyjnych worków na śmieci Magnum Flex & Strong.

Z pewnością wykonujesz swoje codzienne obowiązki automatycznie. Czy kiedykolwiek więc zastanawiałeś się, jak można usprawnić albo uprzyjemnić niektóre czynności? Czy wypchany po brzegi kosz na śmieci, także przedmiotami o ostrych krawędziach musi wiązać się z ryzykiem przedarcia worków? Już nie! Jan Niezbędny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Od teraz nie musisz martwić się, że w trakcie przenoszenia worka do kontenera przedmiot o ostrych krawędziach lub większych gabarytach uszkodzi folię. Nie ma także potrzeby, aby ograniczać ilość odpadów w jednym worku z obawy przed jego pęknięciem. Worki Magnum Flex & Strong są niewiarygodnie elastyczne i odporne na rozdarcia dzięki technologii tłoczenia w kształcie diamentów.

Innowacyjne worki na śmieci Magnum Flex & Strong – czym jest technologia tłoczenia?

Wyjątkowa elastyczność oraz wytrzymałość – to dwie najważniejsze cechy nowej wersji bestsellerowych worków na śmieci Magnum Flex & Strong. Jan Niezbędny stworzył zupełnie nową jakość swoich produktów.

Czym dokładnie jest technologia tłoczenia? Worki na śmieci Magnum Flex & Strong na zewnętrznej warstwie mają wytłoczony wzór diamentu. Wielkość tłoczenia została dokładnie dobrana i przetestowana w warunkach laboratoryjnych, aby worki mogły spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy wzór diamentu składa się z drobnych wgłębień. To właśnie one rozciągają się i napinają pod wpływem nacisku śmieci znajdujących się wewnątrz worka. W efekcie folia Magnum Flex & Strong jest:

 • niezwykle elastyczna, nawet pod wpływem dużego nacisku,
 • jednocześnie bardzo wytrzymała i odporna na rozdzieranie - nawet jeśli worek wypełniony jest po brzegi i znajdują się w nim przedmioty o ostrych krawędziach.  

Według przeprowadzonych testów przebicia wykorzystanie technologii tłoczenia pozwoliło zwiększyć wytrzymałość worków nawet o 67% w stosunku do znanych od lat worków Magnum Jan Niezbędny, które doceniane są za jakość*. To rewolucja!

* test Dart drop, badania labolatoryjne Polipak, na podstawie normy PN EN ISO 7765 1

Jan Niezbędny worki na śmieci – wytrzymała folia LDPE w 100% z recyklingu,

Worki na śmieci Magnum Flex & Strong są innowacyjne nie tylko ze względu na tłoczenie, ale też użytą folię, pochodzącą w 100% z recyklingu. Do produkcji wykorzystywane jest istniejące tworzywo sztuczne, a nie wytwarzane nowe, dzięki temu dbamy o naszą planetę! Dodatkowo zastosowano nowoczesną technologię 3-warstwowej folii LDPE (folii polietylenowej), która charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością.

Worki Magnum Flex & Strong mogą być wykorzystywane nie tylko do wynoszenia śmieci, ale też do innych czynności. Można korzystać z nich w domu, w ogrodzie lub w trakcie podróży. Żadne zadania nie są im straszne!

Unikalny metalizowany kolor

Aby podkreślić innowacyjny charakter Magnum Flex & Strong worki są dwukolorowe. Zewnętrzna warstwa posiada metalizowany kolor grafitowy, a środek jest czarny.  Dzięki temu worki na śmieci Jana Niezbędnego są nieprzezroczyste i nie widać, co znajduje się wewnątrz. Unikalna metalizowana barwa warstwy zewnętrznej sprawia, że są również bardzo estetyczne.

Najlepszy producent worków na śmieci na rynku – są rzeczy, które nie potrzebują zmian

Nie bez powodu Jan Niezbędny należy do czołówki producentów worków na śmieci i artykułów do sprzątania oraz przechowywania żywności. Wszystkie produkty marki wyróżniają doskonała jakość oraz zastosowanie przemyślanych technologii, które mają ułatwić codzienne czynności. Dlatego unowocześnione worki na śmieci Magnum Flex & Strong nadal mają zachowane rozwiązana, które konsumenci doceniają:

 • rozmiar worków – worki Jan Niezbędny Magnum Flex & Strong są szersze od swoich odpowiedników, dzięki temu pasują do większości dostępnych na rynku koszy na śmieci,
 • wygodny system zawiązywania za pomocą taśmy, dzięki któremu dokładnie można zamknąć worek; teraz tasiemka będzie w nowym kolorze – burgundowym,
 • unikatowy system Interleave, dzięki któremu wystarczy odwijać jeden worek za drugim bez konieczności odrywania ich od siebie, co zmniejsza ryzyko przerwania worków,
 • nadrukowany litraż na każdym worku – co ułatwia identyfikację nawet po zdjęciu etykiety z rolki.

Najbardziej popularny litraż 60l

Magnum Flex & Strong, dostępne są w trzech  różnych pojemnościach:

 • worki na śmieci 35 l – wykorzystywane do mniejszych koszy,
 • worki na śmieci 60 l – uniwersalny i najbardziej popularny rozmiar worków wykorzystywany często do odpadów zmieszanych,
 • worki na śmieci 120 l – największe worki, w których zmieszczą się śmieci o większych gabarytach, przydatne zwłaszcza na odpady z tworzywa sztucznego.

Worki na śmieci Magnum Flex & Strong to prawdziwa rewolucja! Dzięki nim proste, codzienne obowiązki domowe mogą stać się przyjemniejsze i wygodniejsze. Innowacyjne tłoczenie i technologia 3-warstwowej folii w 100% z recyklingu to gwarancja, że worek się nie przerwie, a dzięki elastycznym właściwościom podoła każdemu zadaniu.

Chcesz poznać pozostałe innowacje, które wprowadza producent worków Magnum Flex & Strong? Zobacz wszystkie produkty marki Jan Niezbędny na stronie: https://janniezbedny.pl/. Przekonaj się, że ich wybór to gwarancja jakości i niezawodności.  Folie aluminiowe, folie do żywności, rękawice, ściereczki – te i inne rzeczy mogą znacznie umilić Ci domowe obowiązki.