Nieznane twarze zmywaków

Nieznane twarze zmywaków

Każda czynność w kuchni potrzebuje odpowiednich narzędzi. Gotujemy w odpowiednich garnkach. Używamy kreślonych detergentów. Dlaczego nie zacząć stosować różnorodnych zmywaków? Każda z nas ma różne preferencje i oczekiwania. Zobacz, co oferuje Ci Jan Niezbędny! 

Zmywaki gąbczaste, wykonane z czystej celulozy, skutecznie usuną resztki wilgoci z blatu, zlewu i armatury, szczególnie gąbkościerka celulozowa, która może wchłonąć nawet szklankę wody. Nigdy więcej nie będziesz patrzeć jak woda ścieka z blatu na podłogę. Przy użyciu gąbkościerki bez trudu usuniesz rozlaną wodę. W ofercie Jana Niezbędnego znajdują się zmywaki gąbczaste 3-sztukowe oraz 2-sztukowe antybakteryjne. Te ostatnie, dzięki specjalnej strukturze gąbki celulozowej, jest łatwej niż zwykłe zmywaki wypłukać, przez co w trakcie używania dłużej zachowują zapachową neutralność. Zapobiegają również rozwojowi bakterii dzięki wyjątkowej strukturze.

Ścierka podłogowa Jana Niezbędnego, jak sama nazwa wskazuje, jest najlepsza do mycia podłóg. Dzięki perforowanej strukturze o grubym splocie i dużej gęstości łatwo wchłania wodę i zabrudzenia. Jest wyjątkowo wytrzymała i łatwa do wypłukania. Ma wygodny, duży rozmiar (50cm x 60cm). Można ją także prać w pralce w temperaturze do 60° C.

Zdarzyło Ci się nie umyć garnka po przypalonym budyniu? Na następny dzień wyglądał jeszcze gorzej, a Ty nie wiedziałaś jak się do niego zabrać? W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się Druciak ze stali nierdzewnej Trudne do usunięcia zabrudzenie to dla niego żaden problem. Można nim czyścić stalowe i aluminiowe garnki, patelnie, a także naczynia emaliowane i żaroodporne. Opakowanie zawiera dwa druciaki spiralne ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jedna sztuka będzie zawsze czekała w pogotowiu. Z delikatnymi garnkami i patelniami rozprawi się natomiast zmywak do delikatnych powierzchni Jana Niezbędnego. Świetnie sprawdzi się podczas czyszczenia delikatnych powierzchni, ponieważ ich nie zarysuje. Jeśli szczególnie dbasz o swoje paznokcie Jan Niezbędny poleca Ci zmywak profilowany, który zabezpiecza końce palców przed otarciem dzięki specjalnemu kształtowi gąbki.