Z Janem sprzątanie to łatwe zadanie

Z Janem sprzątanie to łatwe zadanie

Nawet najbardziej roztargniona i nieuporządkowana osoba marzy o mieszkaniu pachnącym czystością. Jeśli porządki przedświąteczne przyprawiają Cię o dreszcze, mamy dla Ciebie kilka rad. Dzięki nim, sprawnie poradzisz sobie z tym problemem. Przede wszystkim musisz zaopatrzyć się w rzeczy, które ułatwią Ci pracę. Z pomocą śpieszy Jan Niezbędny!

Najważniejsze podczas sprzątania są rękawiczki. Dzięki nim, nie narazisz swoich dłoni na działania szkodliwych detergentów, czy brudu. Doskonale sprawdzą się produkty dostępne w ofercie Jana Niezbędnego. Idealnie przylegają do dłoni, więc można w nich bezpiecznie myć szkło, kieliszki czy porcelanę. Rękawiczki winylowe w kolorze niebieskim to idealne rozwiązanie dla osób uczulonych na lateks. Zielony kolor rękawiczek to świeżość zagwarantowana miętowym zapachem. Obie wersje kolorystyczne możesz kupić w rozmiarach: M-średnie, S-małe.

Nie mniej istotne podczas sprzątania są ściereczki. Ściereczki z mikrofibry Jana Niezbędnego wykonane są z supercienkich włókien, dzięki czemu znacznie efektywniej usuwają brud, tłuszcz i kurz z każdej powierzchni. Są bardzo delikatne i mogą być prane w pralce w temperaturze 60° C. Wszelkie szyby i lustra w swoim domu uwolnisz od atmosferycznych zabrudzeń, śladów palców bez sięgania po detergenty, używając ściereczki z mikrofibry do szyb i luster. W ofercie dostępne są również ściereczki z mikrofibry typu zamsz. Pomogą Ci delikatnie odkurzyć przedmioty podatne na zarysowania (np. monitor, okulary, itp.), bez użycia detergentów! Dzięki nim, codzienne porządkowanie np. miejsca pracy z komputerem jest szybkie i proste, w parę sekund osiągniesz efekt czystości. Inną propozycją są ściereczki z mikrofibry typu frotte, które idealnie nadają się do czyszczenia na mokro blatów, kafelków, naczyń i zlewów. Są łatwe do spłukiwania.